Wykładowcy

Wykładowcy PRO ACADEMY SCHOOL OF MAKEUP

Poznaj nasz zespół – najlepszych wykładowców pełnych pasji i zaangażowania, dzięki którym rozwiniesz swoje umiejętności , poznasz zaawansowane techniki makijażu oraz dowiesz się wszystkiego o zawodzie wizażysty.

 

pro-academy-miss-lula

f

 

 

 

MISS LULA – ” I WAKE UP FOR MAKEUP ”
Pani Dyrektor Pro Academy, rządzi szkołą silną łapką. Pełna pasji i miłości, dogląda czujnym okiem wszystkie zajęcia ze swojego biura na kanapie. Uwielbiana przez kursantki, chętnie wyrabia nadgodziny jako maskotka Pro Academy.

 

pro-academy-dominika-szymik

f

 

 

 

DOMINIKA SZYMIK  – “MAKEUP IS ART, BEAUTY IS SPIRIT”
Współzałożycielka oraz jedna z głównych wizażystek Pro Academy. Od 8 lat w branży wizażu. Po długiej współpracy z Mac Cosmetics, obecnie przekazuje swoją wiedzę i wyjątkowe umiejętności kolejnym grupom kursantek. Specjalizuje się w makijażu gwiazd oraz makijażu kobiety dojrzałej. Dobra dusza szkoły, ciepła, opiekuńcza, ale wymagająca. Uwielbia dobrą kuchnię.

 

f

 

 

 

 

NATALIA STAWIARSKA – “ALL I NEED IS COFFEE & LASHES ”
Współzałożycielka oraz jedna z głównych wizażystek Pro Academy. Ponad 10 lat związana z makijażem. Znana jako NALA, uwielbiana przez klientki. Wiele lat współpracowała z firmą Mac Cosmetics, zdobywając międzynarodowe doświadczenie. Specjalistka od makijażu ust. Wulkan energii, pracoholik uwielbiający wyzwania. Mocno motywująca kursantki do przekraczania swoich granic i osiągania najlepszych wyników. Gdyby nie była wizażystką, zostałaby psychologiem.

 

 f

JOANNA FUJARCZUK – “BLENDING IS MY CARDIO”
Jedna z głównych wizażystek i wykładowców Pro Academy. Zawsze uśmiechnięta i pełna pozytywnej energii, zaraża ludzi swoim entuzjazmem i miłością do makijażu. Poza makijażem jej pasją jest fotografia lifestyle’owa.

 f

PAMELA CHOJNACKA – “I’M NOT PERFECT BUT MY MAKE-UP IS”
Prawdziwy wulkan energii i dusza artysty w jednym, żadne makijażowe wyzwanie nie jest jej straszne. Swoim kursantkom stawia poprzeczkę równie wysoko, jak sobie, ponieważ wierzy, że pracy i pasji można dojść do perfekcji.

 

 f

JOANNA KĄDZIELAWA – “SIMPLICITY IS THE KEY TO TRUE ELEGANCE”
Swoją wiedzę i umiejętności zdobywała współpracując z markami takimi jak: Inglot, Baltic Company, Mac Cosmetics. W swojej pracy łączy sztukę makijażu z charakteryzacją, dlatego dążąc do perfekcji w obu dziedzinach, podjęła naukę na Wyższej Szkole Artystycznej w Warszawie.

 

pro-academy-bartosz-satora

f

 

 

 

BARTOSZ SATORA – “TO GLAM TO GIVE A DAMN”
Niesamowity fryzjer , ogromne doświadczenie zdobywał i zdobywa za granicą. Pracuje z polskimi gwiazdami przy sesjach zdjęciowych najlepszych magazynów, wyjątkowych pokazach i niesamowitych produkcjach. W Pro Academy prowadzi zajęcia z fryzjerstwa glamour. Pozytywnie zakręcony, jedyny w swoim rodzaju, uwielbiany przez kursantki. Zapewnia w Pro Academy ten 1% pierwiastka męskiego, w 99% kobiecym świecie Pro Academy.

 

pro-academy-jagoda-wrzesniewska

f

 

 

 

JAGODA WRZEŚNIEWSKA – “KEEP YOUR LASHES LONG AND YOUR STANDARDS HIGH”
W swojej długoletniej karierze wizażysty również była związana z firmą Mac Cosmetics. Finalistka wielu prestiżowych konkursów. Perfekcjonistka, specjalizuje się w makijażu artystycznym. Jej zajęcia w Pro Academy zawsze cieszą się ogromną popularnością. Przemiła, z ciętą ripostą.

 

pro-academy-zuzia

f

 

 

 

ZUZANNA TERPIŁOWSKA – “THERE’S NO SUCH THING AS HAVING TOO MANY LIPSTICS”
Wizażystka z pasji i zamiłowania. Przez ponad rok związana zawodowo z firmą MAC Cosmetics. Ekspert w dziedzinie looków glamour i beauty. Jej specjalność to seksowne makijaże, które wydobywają z kobiety jej naturalne piękno. Zawsze zorientowana w trendach, a inspirację czerpie ze światowych wybiegów. Przez ostatnie lata kreowała makijaże do wielu sesji modowych i lookbookowych. Ma za sobą liczne produkcje reklamowe, ceniona za profesjonalizm i zaangażowanie. Kocha swoją prace a zajęcia prowadzi z entuzjazmem i zapałem, dzieląc się swoją wiedzą z dziedziny technik makijażu.

 

pro-academy-maja-adamiak

f

 

 

 

MAJA ADAMIAK – “IF YOU’RE SAD, ADD MORE LIPSTICK AND ATTACK”
Wyjątkowa wizażystka polskich gwiazd. Z branżą wizażu związana od ponad 8 lat. Na stałe mieszka w Warszawie, gdzie odnosi sukcesy przy realizacjach wyjątkowych projektów makijażowych. Niesamowicie uzdolniona plastycznie, jej pasją jest makijaż artystyczny oraz charakteryzacja. Miłośniczka zwierząt i podróży.

 

f

ALEKSANDRA KAJ  – ” I CAME, I SAW, I CONTURED”
Związana z wizażem od 10 lat. Wszystko co osiągnęła w tej dziedzinie zawdzięcza wytrwałości, zaangażowaniu i bezgranicznej miłości do makijażu. Współpracuje przy sesjach zdjęciowych modowych, beauty, edytorialach jak i pokazach mody, programach telewizyjnych oraz teledyskach. Ma na swoim koncie kilka publikacji w branżowych magazynach i na stronach internetowych. Jej mocną stroną są makijaże w stylu cat eye, smoky eye. Zawsze stawia na idealnie wykonturowaną i rozświetloną cerę. Znana na co dzień z seksownie podkreślonego oka. Ekspert w nowościach kosmetycznych. Jej doświadczenie, kompetencje i wiedza wzbogacą zajęcia w Pro Academy.