Wykładowcy

Wykładowcy PRO ACADEMY SCHOOL OF MAKEUP

Poznaj nasz zespół najlepszych wykładowców pełnych pasji i zaangażowania, dzięki którym rozwiniesz swoje umiejętności , poznasz zaawansowane techniki makijażu oraz dowiesz się wszystkiego o zawodzie wizażysty.

 

pro-academy-miss-lulaMISS LULA – ” I WAKE UP FOR MAKEUP ”

f

Pani Dyrektor Pro Academy, rządzi szkołą silną łapką. Pełna pasji i miłości, dogląda czujnym okiem wszystkie zajęcia ze swojego biura na kanapie. Uwielbiana przez kursantki, chętnie wyrabia nadgodziny jako maskotka Pro Academy.

 

 

 

pro-academy-dominika-szymikDOMINIKA SZYMIK  – „MAKEUP IS ART, BEAUTY IS SPIRIT”

f

Współzałożycielka oraz jedna z głównych wizażystek Pro Academy. Od 8 lat w branży wizażu. Po długiej współpracy z Mac Cosmetics, obecnie przekazuje swoją wiedzę i wyjątkowe umiejętności kolejnym grupom kursantek. Specjalizuje się w makijażu gwiazd oraz makijażu kobiety dojrzałej. Dobra dusza szkoły, ciepła, opiekuńcza, ale wymagająca. Uwielbia dobrą kuchnię.

 

 

pro-academy-natalia-stawiarskaNATALIA STAWIARSKA – „ALL I NEED IS COFFEE & LASHES ”

f

Współzałożycielka oraz jedna z głównych wizażystek Pro Academy. Ponad 10 lat związana z makijażem. Znana jako Na.La, uwielbiana przez klientki. Wiele lat współpracowała z firmą Mac Cosmetics, zdobywając międzynarodowe doświadczenie. Specjalistka od makijażu ust. Wulkan energii, pracoholik uwielbiający wyzwania. Mocno motywująca kursantki do przekraczania swoich granic i osiągania najlepszych wyników. Gdyby nie była wizażystką, zostałaby psychologiem.

 

 

pro-academy-marta-gajdaMARTA WIEWIÓRA – „ON A BAD DAY , THERE’S ALWAYS  LIPSTICK”

f

Od 6 lat w zawodzie wizażysty, przez ostatnie 3 lata umiejętności szlifowała m.in. w Mac Cosmetics. W Pro Academy specjalizuje się makijażach typu beauty, glamour , a w temacie cut crease jest naszą #petardazpro. Profesjonalna, wymagająca, kreatywna, przekazuje kursantkom swoją miłość do makijażu. Jej drugą pasją poza wizażem jest pole dance.

 

 

pro-academy-bartosz-satoraBARTOSZ SATORA – „TO GLAM TO GIVE A DAMN”

f

Niesamowity fryzjer , ogromne doświadczenie zdobywał i zdobywa za granicą. Pracuje z polskimi gwiazdami przy sesjach zdjęciowych najlepszych magazynów, wyjątkowych pokazach i niesamowitych produkcjach. W Pro Academy prowadzi zajęcia z fryzjerstwa glamour. Pozytywnie zakręcony, jedyny w swoim rodzaju, uwielbiany przez kursantki. Zapewnia w Pro Academy ten 1% pierwiastka męskiego, w 99% kobiecym świecie Pro Academy.

 

pro-academy-jagoda-wrzesniewskaJAGODA WRZEŚNIEWSKA – „KEEP YOUR LASHES LONG AND YOUR STANDARDS HIGH”

f

W swojej długoletniej karierze wizażysty również była związana z firmą Mac Cosmetics. Finalistka wielu prestiżowych konkursów. Perfekcjonistka, specjalizuje się w makijażu artystycznym. Jej zajęcia w Pro Academy zawsze cieszą się ogromną popularnością. Przemiła, z ciętą ripostą.

 

 

pro-academy-katarzyna-wojtyczaKATARZYNA WOJTYCZA – ” BLENDING IS MY NEW CARDIO”

f

Związana z branżą wizażu od ponad 6 lat. Z marką Mac Cosmetics związana od 4 lat. Jej specjalnością jest makijaż foto. Wymagający wykładowca, zwracający dużą uwagę na szczegóły. Kursantki uwielbiają jej zajęcia pełne wspaniałej atmosfery i dużej dawki profesjonalnej wiedzy. Pasjonatka zdrowego stylu życia, przemyca do Pro Academy fit nowości.

 

 

pro-academy-zuziaZUZANNA TERPIŁOWSKA – „THERE’S NO SUCH THING AS HAVING TOO MANY LIPSTICS”

f

Wizażystka z pasji i zamiłowania. Przez ponad rok związana zawodowo z firmą MAC Cosmetics. Ekspert w dziedzinie looków glamour i beauty. Jej specjalność to seksowne makijaże, które wydobywają z kobiety jej naturalne piękno. Zawsze zorientowana w trendach, a inspirację czerpie ze światowych wybiegów. Przez ostatnie lata kreowała makijaże do wielu sesji modowych i lookbookowych. Ma za sobą liczne produkcje reklamowe, ceniona za profesjonalizm i zaangażowanie. Kocha swoją prace a zajęcia prowadzi z entuzjazmem i zapałem, dzieląc się swoją wiedzą z dziedziny technik makijażu.

 

pro-academy-maja-adamiakMAJA ADAMIAK – „IF YOU’RE SAD, ADD MORE LIPSTICK AND ATTACK”

f

wyjątkowa wizażystka polskich gwiazd. Z branżą wizażu związana od ponad 8 lat. Na stałe mieszka w Warszawie, gdzie odnosi sukcesy przy realizacjach wyjątkowych projektów makijażowych. Niesamowicie uzdolniona plastycznie, jej pasją jest makijaż artystyczny oraz charakteryzacja. Miłośniczka zwierząt i podróży.

 

 

pro-academy-aleksandra-kajALEKSANDRA KAJ  – ” I CAME, I SAW, I CONTURED”

f

Związana z wizażem od 5 lat. Wszystko co osiągnęła w tej dziedzinie zawdzięcza wytrwałości, zaangażowaniu i bezgranicznej miłości do makijażu. Współpracuje przy sesjach zdjęciowych modowych, beauty, edytorialach jak i pokazach mody, programach telewizyjnych oraz teledyskach. Ma na swoim koncie kilka publikacji w branżowych magazynach i na stronach internetowych. Jej mocną stroną są makijaże w stylu cat eye, smoky eye. Zawsze stawia na idealnie wykonturowaną i rozświetloną cerę. Znana na co dzień z seksownie podkreślonego oka. Ekspert w nowościach kosmetycznych. Jej doświadczenie, kompetencje i wiedza wzbogacą zajęcia w Pro Academy.